مراسم و بزرگداشت  
 
 

مراسم نکوداشت خیرین مدرسه ساز با حضور: آقای میرشفیعی ریاست محترم آموز ش و پرورش منطقه 5 و معاونین ایشان ومدیریت دبیرستان و ... فرزندان    زنده یادآقای علی اکبر بادامچی خیر مدرسه ساز و جمعی از اولیا و دانش آموزان روز دوشنبه مورخ 1394/09/23 ساعت 10 صبح در سالن آمفی تئاتر دبیرستان هیات امنایی بادامچی برگزار میگردد.

مراسم در راس ساعت مقرر با تلاوت آیاتی چند از کللام ا... مجید توسط یکی از دانش آموزان دبیرستان آغاز و سپس با نواخته شدن جمهوری اسلامی ادامه پیدا کرد.

آقای آسترکی مدیریت دبیرستان هیات امنایی مرحوم بادامچی ضمن خوش آمد گویی به کلیه مدعوین حاضر در جلسه شرح مبسوطی ازتاریخچه ساخت دبیرستان مرحوم بادامچی و آرزوی اینکه با توجه به کمبود مکانهای آموزشی و نیاز مبرم به آن در جامعه امروز که علم و تکنولوزی و علم نانوو ... روز به روز پیشرفت مینماید و با توجه به استعدادهای جوانان ایرانی نیاز به احداث چنین مدارسی  از طرف خیرین مدرسه ساز حس می شود اضافه نمودند طی ده سال اخیری که در این مدرسه مشغول خدمت در پست مدیریت این دبیرستان بوده اند و ایجاد محیط مناسب برای دانش آموزان مستعد با بهره گیری از بهترین اساتید مجرب و کار آزموده و دلسوزدر صد قبولی دانش آموزان در امتحانات نهایی به طور چشم گیری بالا رفته تا حدی که که در چند سال اخیر به صد در صد ارتقاء یافته است ، و قبولی دانش آموزان سال چهارم نیز در دانشکاههای سراسری و آزاد در رشته های مختلف چشمگیر بوده است .

سپس فرزند مرحوم بادامچی ضمن تشکر و تقدیر از اینکه از ایشان دعوت به عمل آمده بود فرمودند که من به نمایندگی از خود و دیگر فرزندان مرحوم بادامچی در این جلسه از تلاش بی شائبه ی کلیه کادر دبیرستان نهایت تشکر و امتنان خود را ابراز میدارم و خوشحال از این هستم که دبیرستان با چند سال گذشته که من بازدیدی داشتم کاملا متفاوت بوده و امیدوارم که از این پس هزینه های این جا توسط دانش آموزان خروجی دبیرستان تامین گردد .

در این مراسم حاج آقای اصفهانی نماینده امام جمعه کن هم حضورواظهار داشتند با توجه به محیط ایجاد شده امکان فعالیت بر گزاری مراسم مذهبی چون دعای عاشورا و عزا داری سالارشهیدان در ایام محرم   الحرام ومراسم دیگر  در نماز خانه مدرسه با شکوه هر چه بیشتر برگزار گردیده و از کلیه همکاران و مدیریت و دانش آموزان ساعی و حاضر در جلسه تشکر نمودند

در ادامه آقای رضایی از اداره آموزش و پرورش نیز تشکر و رضایتمندی اداره مطبوع خود از روش اداره دبیرستان ابراز نموده و سپس با حضور کلیه اعضاء انجمن اولیاء و مربیان تابلو فرش دست بافی به پاس نکو داشت از خانواده ی آقای بادامچی به ایشان اهدا گردید.

جلسه با پذیرایی از مدعوین و دانش آموزان با ذکر صلوات در ساعت 13 به پایان رسید